Kalendarz zajęć

Od 02.11.2020 nasz Klub jest otwarty dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych. Zmianie ulegają godziny otwarcia . Klub bedzie czynny pon-pt godz. 7.00-21.00 z przerwą techniczną 13.00-14.00 ; sob 8-16 ; ndz 8-14. Serdecznie zapraszamy.

Zajęcia sportowe odbywać się będą zgodnie z harmononogramem, zapisy obowiązkowe. PRZYPOMINAMY O KONIECZNIŚCI POSIADANIA ZMIENNEGO OBUWIA , DUŻEGO RĘCZNIKA. Zaleca się korzystanie z własnych mat .

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 22 do 28-02-2021 »
Brak zdefiniowanych wystąpień

Z powodu ograniczonej ilości miejsc na sali fitness oraz sali siłowni rezerwacja miejsca na zajęcia sportowe jest OBOWIĄZKOWA! 

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZY FREKFENCJI MIN 3 OSÓB!

REZERWACJA ZAJĘĆ Zaloguj się do Strefy Klienta. Login: adres e-mail podany podczas rejestracji przez internet lub w Klubie. Jeśli nie pamiętasz hasła resetuj Hasło ( otrzymasz nowe na e-mail) Jesli nie jesteś naszym członkiem ZAŁÓŻ KONTO.( Jeśli z jakiś przyczyn nie podałeś adresu e-mail w Klubie a chcesz skorzystać z zajęć zadzwoń 32 701 97 47 lub napisz pod adres sparrowhousegliwice@gmail.com uzupełnimy dane i damy dostęp) Po zalogowaniu wybierz interesujące Cię zajęcia z kalendarza ,  wykup wejściówkę w zakładce KUP KARNET, ZAPISZ SIĘ Powyższe czynności wykonaj z odpowiednim wyprzedzeniem aby płatność została potwierdzona a tym samym możliwość uczestnictwa w zajęciach. Jeśli nie będziesz uczestniczył w zajęciach ODWOŁAJ REZERWACJĘ NIE PÓŻNIEJ NIŻ 6h przed zajęciami. Jeśli nie odwołasz rezerwacji po tym czasie zrealizujemy WEJŚCIE.

Rezerwacji można dokonać również telefonicznie lub osobiście w klubie, warunkiem jest posiadanie aktywnego karnetu